Villa İlaçlama

İstanbul Villa İlaçlama

Villalar genellikle bahçeli olduklarından, haşereler daha sık görülebilmektedir. Özellikle kene, pire, fare ve hamam böceği sorunlarına sık rastlanmaktadır. Bu tür durumlarda acil önlem kapsamında ve profesyonel ilaçlama firmasından hizmet alınmalıdır.


Firmamız villa ilaçlama konusunda ciddi tecrübeye sahiptir. İç ve dış mekanlarda kalıcılığı olan Bayer marka ilaçlar kullanılmaktadır. Ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı kuruluşlarından onaylı, profesyonel kullanıma uygun ürünlerdir.

Villa İlaçlama Nasıl Yapılır?

Villa ilaçlama yazımızın başında’ da belirttiğimiz gibi profesyonellik gerektiren bir ilaçlamadır, Bu sebeple bizleri arayan müşterilerimize nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bizzat müşteri temsilcimiz kendisine aktarmaktadır, Villa ilaçlamasını nasıl yaptığımızı kısaca anlatacak olursak Afkim olarak her zaman %100 kesin çözüm odaklı çalıştığımızı başta belirtmek isteriz Her haşere grubunda ayrı yöntemler kullandığımızdan ilaçlamalar farklılıklar gösterebilir örnek verecek olursak villalarda’ da sıklıkla görülün hamam böceğini ele alalım, bu türle mücadele gerçekten hassasiyet gerektiren bir ilaçlama yöntemidir , ilk olarak villanın tamamı sıvı kokusuz ilaçlarla dikkatli bir şekilde ilaçlanmalı özellikle süpürgelikler kapı pervazları, çatlaklar gibi ayrıca ana vatanları mutfak olan hamam böceğinin yine işinde profesyonel arkadaşlarımız sayesinde mutfak dolapları raflar çekmeceler gibi mutfağın bütün bölümleri jel ilaçlama yöntemi sayesinde jel yemler bırakılmalı ( mutfak kısmında yapılan jel ilaçlamanın sizlere çok büyük avantaj sağlamakta çünkü hiçbir ön hazırlık yapmanıza gerek kalmamaktadır ) böylelikle mutfak dolaplarınıza sıvı ilaçların temasını engellemiş oluyoruz ve kalıcı çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz, bunun yanı sıra bahçenizi ilaçlatmanızı şiddetle öneriyoruz çünkü Villalarda haşerelerin büyük bir kısmı bahçeden ulaşmaktadır, evinizi tam bir koruma altına almak ancak bu sayede mümkün olacaktadır. Bu ilaçlama toplamda yarım saat ile bir saat arası sürmektedir, ayrıca evinizi kesinlikle terk etmenize kapalı tutmanıza veya havalandırmanıza gerek yoktur, sizlerin tek yapması gereken bizleri aramak ve haşerelerden kurtulmak.

Not: Ayrıca ana sayfadaki grafiğimize giderek villanızın odalarında, salonunda, banyosunda, bahçesinde yani bütün bölümlerinde hangi haşerelerin yaşadığını gösteren kırmızı noktalara Mouse nizi götürerek kolayca göre bilirsiniz. Buraya tıklayın

AFKİM HAŞERE ve Böcek İLAÇLAMA HİZMETLERİ işinde tecrübe ile profesyonelliği birleştirmiş ender İlaçlama firmalarından olduğunu bizlerle çalışınca daha iyi anlayacaksınız.

Profesyonel Villa İlaçlama Servisi

Firmamızın temel prensipleri arasında, kesinlikle değişken fiyat tarifesi uygulanmaz. Müşteri ayrımı yapma söz konusu değildir. Villa ilaçlama hizmetimiz kapsamınad, müşterilerimize en uygun villa ilaçlama fiyatlarını sunuyor ve garantili, kalıcı çözümler üretiyoruz.